CURO

Usługi porządkowe

Curo Sp. z o.o. specjalizuje się w sprzątaniu obiektów hotelowych oraz biurowych, realizuje usługi w zakresie kompleksowego utrzymywania porządku, niezależnie od charakteru eksploatowanych obiektów. Jakość naszych usług, oparta na zaangażowaniu wszystkich sił i środków gwarantowana jest poprzez:

Nasza firma w ramach usług realizuje:

W ramach usług porządkowych na życzenie klientów, jesteśmy również dostawcą niezbędnych środków sanitarnych (papier toaletowy, mydło, środki zapachowe itp.) jak również środków chemicznych do gastronomii.

Wszyscy pracownicy firmy Curo Sp. z o.o., posiadają jednolite stroje firmowe, identyfikatory, oraz są przeszkoleni w zakresie BHP i P. poż., a personel nadzorujący pracę w poszczególnych obiektach, wyposażony jest w samochód i środki łączności, co gwarantuje szybką reakcję.

Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymaniem indywidualnej oferty handlowej dopasowanej do potrzeb Państwa obiektu, prosimy o kontakt:

Dział Handlowy: tel. +48 22 868 03 11 lub email: biuro@curo.com.pl

Partnerzy:

CURO

curo.com.pl - usługi porządkowe, outsourcing sprzątania, outsourcing w hotelach, organizacja ochrony obiektów, parking lotnisko, zabezpieczenie imprez masowych, sprzątanie pokoi hotelowych i telewizja cyfrowa dvb-t hotele