CURO

{ cur/ó }

opiekować się, troszczyć się, starać się o coś, uskutecznić coś, zajmować się czymś, dozorować, pielęgnować, kierować, strzec, dbać, czuwać, uwzględnić, curare de lege – przestrzegać prawa, dowodzić.

Outsourcing

Zachęcamy Państwa do współpracy, gdyż outsorcing usług niesie dla Państwa same korzyści i sprzyja:

  • radykalnemu obniżeniu kosztów zatrudnienia personelu, - obniża koszty zakupu środków oraz niezbędnego sprzętu,
  • eliminuje problemy związane z zagospodarowaniem czasu pracy w niskim lub wysokim sezonie, czy też okresie urlopowym, itp.
  • pozwala skoncentrować się na działalności podstawowej,
  • zapewnia obsługę profesjonalnym sprzętem, zgodnym z najnowszymi trendami i opartym na najnowocześniejszych technologiach.

Kilka słów o firmie

Nasza firma powstała w 1995 roku, lecz pod nazwą CURO istniejemy od 1 stycznia 2012 roku. Naszymi wiodącymi usługami są szeroko pojęte usługi porządkowe, jak również ochroną osób i mienia oraz prowadzenie i obsługa parkingów.

Z uwagi na nasze długoletnie doświadczenie we współpracy z hotelami, specjalizujemy się w w/w usługach na rzecz hotelarstwa, niemniej jednak przyjmujemy również zlecenie na wykonanie usługi w innych obiektach, bez względu na ich rodzaj, specyfikę, czy wielkość.

Na świadczenie usług ochrony posiadamy koncesję MSWiA i jesteśmy członkiem Polskiej Izby Ochrony Osób i Mienia. W naszej firmie, zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów i najwyższej klasy fachowców. Nasi pracownicy poddawani są cyklicznym szkoleniom i instruktażom.

Wieloletnia współpraca z dużymi i wymagającymi klientami, pozwoliła nam na optymalizację naszych usług pod kątem zarządzania, organizacji czasu pracy, stosowanych technologii, kontroli i nadzoru. Przyjęte przez nas zasady zapewniają wysoki poziom realizacji usługi. Wartościami, którymi CURO Sp. z o.o. od początku jest wierna i którym chce służyć jest BEZPIECZEŃSTWO I ZADOWOLENIE KLIENTÓW.

Oferta CURO

W ramach świadczonych usług rodzajowych realizujemy:

Usługi Sprzątające - Housekeeping

specjalistyczne usługi porządkowe na rzecz hotelarstwa.

Usługi porządkowe

W ramach usług porządkowych na życzenie klientów, jesteśmy również dostawcą niezbędnych środków sanitarnych (papier toaletowy, mydło, środki zapachowe itp.)

Usługi Ochrony

Usługi Parkingowe

Partnerzy:

CURO

curo.com.pl - usługi porządkowe, outsourcing sprzątania, outsourcing w hotelach, organizacja ochrony obiektów, parking lotnisko, zabezpieczenie imprez masowych, sprzątanie pokoi hotelowych i telewizja cyfrowa dvb-t hotele