CURO

Ochrona

Ochrona, jest częścią naszej działalności, której poświęcamy dużo uwagi zwłaszcza w usługach ukierunkowanych na szeroko pojętą działalność hotelarską. W swoich usługach szczególną uwagę zwracamy na globalne bezpieczeństwo obiektów, w których oprócz, znającej toki ochrony fizycznej i technicznej, dużą rolę odgrywają wewnętrzne uwarunkowania proceduralne odnośnie zarządzenia i przedsięwzięcia organizacyjne, które wbrew pozorom mają chyba największy wpływ na stan bezpieczeństwa w danym obiekcie. Dlatego oprócz takich usług jak:

Jak wcześniej wspominaliśmy specjalizujemy się w usługach na rzecz hotelarstwa, niemniej jednak jesteśmy gotowi na przyjęcie rożnych zadań bez względu na ich wielkość, lokalizację i charakter.

Jesteśmy gotowi do wykonywania zadań o wysokiej skali trudności, wymagających specjalistycznego sprzętu, wieloosobowych załóg, rozbudowanego systemu kierowania i kontroli. Na zamówienie naszych klientów sporządzamy autorskie plany ochrony obiektów.

Pracownicy ochrony zatrudnieni przez naszą firmę są sprawdzeni pod względem przebiegu dotychczasowej pracy zawodowej, niekaralności oraz przydatności do wykonywania zawodu. Wszyscy nasi agenci wyposażeni są w:

Do każdego chronionego obiekt, wprowadzamy koordynatora do nadzoru realizacji umowy oraz utrzymania ciągłego kontaktu ze Zleceniodawcą Przyjmujemy również zlecenia na obsługę recepcyjną, portierów hotelowych, pracowników parkingowych itp.

Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymaniem indywidualnej oferty handlowej dopasowanej do potrzeb Państwa obiektu, prosimy o kontakt:

Dział Handlowy: tel. +48 22 868 03 11 lub email: biuro@curo.com.pl

Partnerzy:

CURO

curo.com.pl - usługi porządkowe, outsourcing sprzątania, outsourcing w hotelach, organizacja ochrony obiektów, parking lotnisko, zabezpieczenie imprez masowych, sprzątanie pokoi hotelowych i telewizja cyfrowa dvb-t hotele