CURO

Housekeeping

Housekeeping, to specjalistyczne usługi porządkowe wykonywane na rzecz obiektów hotelowych, które znacząco wykraczają poza standardowe usługi porządkowe. W ich zakres, oprócz bardzo specjalistycznego sprzątania obwarowanego wieloma procedurami, dyskretnej i profesjonalnej obsługi pokojówek, doboru środków chemicznych i technologii sprzątania wchodzą również:

Housekeeping,to niewątpliwie jedna z usług, która ma wpływ na odczucia i opinie gościa hotelowego. Dzięki profesjonalnej obsłudze klient na pewno wróci do hotelu, który jest już sprawdzony, czuje się w nim bezpiecznie i komfortowo.

Przez 16 lat działalności na rodzimym rynku wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze obiektów hotelowych. Możemy pochwalić się wykwalifikowanym personelem, który swe doświadczenie zawodowe zdobywał w najlepszych sieciach hotelarskich zarówno w kraju, jak i zagranicą oraz specjalistycznym sprzętem najwyższej jakości. Nasze usługi dedykowane są do: hoteli, ośrodków wypoczynkowych, pensjonatów, jak i obiektów SPA z własną bazą noclegową. Z zakresu housekeepingu świadczymy usługi kompleksowe, w skład naszej oferty wchodzi: sprzątanie pokoi i pomieszczeń hotelowych przy użyciu profesjonalnych środków chemicznych, dostarczanie środków higienicznych, pranie wykładzin, mycie okien, zapewnienie galanterii hotelowej oraz pełen nadzór i kontrola nad świadczoną usługą. Nasi pracownicy świadcząc usługę wyposażeni są w specjalistyczne maszyny i urządzenia dające gwarancję prawidłowej realizacji usługi.

Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymaniem indywidualnej oferty handlowej dopasowanej do potrzeb Państwa obiektu, prosimy o kontakt:

Dział Handlowy: tel. +48 22 868 03 11 lub email: biuro@curo.com.pl

Partnerzy:

CURO

curo.com.pl - usługi porządkowe, outsourcing sprzątania, outsourcing w hotelach, organizacja ochrony obiektów, parking lotnisko, zabezpieczenie imprez masowych, sprzątanie pokoi hotelowych i telewizja cyfrowa dvb-t hotele