CURO

Aktualności


» Bezpłatny transfer na/z lotniska Okęcie!!!

Od kwietnie 2013 nowy regulamin i nowa korporacja obsługująca transfer...

CURO sp. z o.o obsługujaca parking przy ul. 17 Stycznia w Warszawie (przy Hotelu GROMADA Lotnisko) proponuje swoim klientom zamierzajacym skorzystać z parkingu przez okres minimum 24 h - bezpłatny transfer do i z Międzynarodowego Portu Lotniczego im. F.Chopina w Warszawie. Osoby korzystajace z oferty obsługiwane będą przez korporację MERC TAXI.


Regulamin Oferty


1. Parkingiem zarządza CURO Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. 17 Stycznia 32 Tel. 22-868-03-11 Fax 22-868-03-12 NIP 525-10-01-287 REGON 011298590


2. Użytkownik Pojazdu (Właściciel) wjeżdżającego na parking ma obowiązek zapoznania się z regulaminem parkingu, umieszczonym przy wjeździe.


3. Oferta realizowana jest wyłącznie na parkingu CURO Sp. z o.o. w Warszawie przy ul. 17 Stycznia 32 i obejmuje dojazd do i z Międzynarodowego Portu Lotniczego im. F. Chopina w Warszawie.


4. Bezpłatny transfer do i z lotniska odbywa się za pośrednictwem korporacji „RADIO MERC TAXI".


5. Warunkiem skorzystania z oferty jest pozostawienie pojazdu na parkingu na okres min. 24 godz. oraz uiszczenie opłaty parkingowej „z góry”.


6. Obsługa Parkingu zamawia TAXI dla Klienta, którą udaje się na lotnisko.


7. Klient parkingu (pasażer) przed rozpoczęciem jazdy wręcza kierowcy „RADIO MERC TAXI” podstemplowany i wypełniony przez obsługę parkingu voucher.


8. Po powrocie na lotnisko, klient zobowiązany jest do zamówienia „RADIO MERC TAXI” (numery telefonów znajdują się na voucherze) z Międzynarodowego Portu Lotniczego im. F. Chopina w Warszawie na parking strzeżony CURO Sp. z o.o. przy ul. 17 Stycznia 32 w Warszawie na podstawie otrzymanego przy wyjeździe vouchera.


9. Oferta dotyczy wyłącznie osób opłacających parking u Obsługi Parkingu


10. Osoby opłacające parking w Recepcji Hotelu, nie mogą skorzystać z oferty parkingu.


11. Promocja trwa do odwołania 24h i 7 dni w tygodniu.


12. Istnieje możliwość rezerwacji miejsc postojowych na parkingu telefonicznie - 22 576 40 39 (24h/7dni) .


13. Czas oczekiwania na transfer Parking -> Port Lotniczy im. F Chopina wynosi 10 min. Istnieje możliwość wydłużenia czasu oczekiwania ze względu na tzw. Czynniki obiektywne (złe warunki atmosferyczne, utrudnienia w ruchu ulicznym, etc.)

Partnerzy:

CURO

curo.com.pl - usługi porządkowe, outsourcing sprzątania, outsourcing w hotelach, organizacja ochrony obiektów, parking lotnisko, zabezpieczenie imprez masowych, sprzątanie pokoi hotelowych i telewizja cyfrowa dvb-t hotele